Co to znaczy być uzdrowionym? Konkurs rozstrzygnięty

być uzdrowionym

Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na pytanie konkursowe: „Co to znaczy być uzdrowionym”? Książki „Bądź uzdrowiony mocą Jezusa” już wkrótce trafią do laureatów.

uzdrowienieWybór zwycięskich odpowiedzi był szalenie trudny. Ostatecznie jednak, po przemodleniu sprawy, postanowiłem nagrodzić autorów wypowiedzi, które zamieściłem poniżej. Gratuluję i dziękuje jeszcze raz wszystkim za udział w zabawie.

Jeśli nie udało ci się wygrać, gorąco polecam zakup książki Boba Schuchtsa. To super przewodnik dla każdego, która odnaleźć w swoim życiu prawdzie źródło szczęścia. Jeśli chcesz go mieć na swojej półce, kliknij w okładkę, która znajduje się obok.

Co to znaczy być uzdrowionym? Lista nagrodzonych odpowiedzi

Aga Bielik:

„Dla mnie być uzdrowionym to być wolnym. Wolnym od wszystkiego, co może duchowo i psychicznie zniewolić i pomału niszczyć człowieka od środka. Wolnym od złych myśli na swój temat, od kompleksów, od złych wspomnień, od uczucia beznadziei, od braku wiary w siebie, od chęci przypodobania się innym. Być wolnym, a więc uzdrowionym, to podać sobie rękę ze swoją przeszłością godząc się z każdą jej częścią; to przybić piątkę z teraźniejszością wiedząc, że to gdzie teraz się znajduję jest celem Boga i wyrazem jego miłości, nawet jeśli tego nie rozumiem; to wyciągnąć rękę do przyszłości i stawiając czoła wszystkim problemom wejść w nią z uśmiechem i nadzieją. Być uzdrowionym, to być szczęśliwym, to kochać swoje życie, doceniać je i na każdym kroku za nie dziękować. Być uzdrowionym to być człowiekiem duchowo spokojnym, bo jest się w najlepszych i najbezpieczniejszych rękach tego świata”.

Alicja Em:

„Uzdrowienie w moim odczuciu to spotkanie z miłującym i miłosiernym Jezusem i pozwolenie Mu na to by wziął w Swoje ręce nasze ciało, psychikę, wspomnienia i mnie całego/całą. To zgoda na nawrócenie do Niego. i jeśli będzie tego potrzeba świadczenie o mocy, miłości Jezusa wobec nas, aby to Jezus był w centrum a nie ja. Uzdrowienie to proces choć czasem może trwać moment, a w innej sytuacji dłuższy czas. I może wyglądać i zachodzić całkiem inaczej niż ja to sobie wyobrażam, czy oczekuje.”

Nat:

„UZDROWIENIE

Deszcz poranny, co stroskaną twarz obmywa,
Smuga światła, co w Twą ciemność nagle wpadnie,
Gdy samego siebie błahostką nie zbywasz
I nie lękasz się, że znowu dziś upadniesz.

Gdy oczami już nie patrzysz, ale sercem,
Bo na dobre Boże Słowo w nim zagości.
Kiedy nie drżysz już jak wątły liść na wietrze,
Mocny siłą nieskończonej Tej Miłości!

Gdy z radością nadchodzący dzień powitasz,
Nie przerazi Cię już walka, ni cierpienie
I jak z pąka w wielobarwny kwiat rozkwitasz,
A to wszystko to jest właśnie UZDROWIENIE…”

Wszystkie odpowiedzi znajdują się w komentarzach pod tekstem „Uzdrowienie – jak je wyprosić [+konkurs]”.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Alicja Em Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alicja Em
Gość
Alicja Em

dziękuje za wybór mojej odpowiedzi w konkursie .. …ogarnę się trochę i dotrę do swego maila