Jezus mówi do Ciebie

Czy wiesz, co „Jezus mówi do Ciebie”? Na pewno warto, żebyś się tego dowiedział, choć to może boleć… Spróbuj każdego dnia wsłuchiwać się w Jego głos, a nie pożałujesz. Jak to zrobić? Przeczytaj do końca!

Wróciłem!

Nawet się nie zorientowałem, że ostatni wpis opublikowałem w kwietniu tego roku! Przez te kilka miesięcy jednak nie próżnowałem i był to dla mnie czas intensywnego rozwoju, pogłębionej modlitwy i wielu owocnych refleksji, o czym jeszcze nie raz tu przeczytasz. Sporo się u mnie pozmieniało (pewnie wkrótce, będziesz mieć okazję o tym przeczytać), ale co mnie szalenie cieszy – nie zmieniło się zainteresowanie treściami publikowanymi na JakOgarnac.pl. Mimo długiej przerwy, rzucenie okiem na statystyki wciąż jest dla mnie sporym zastrzykiem radości i motywacji. DZIĘKUJĘ!

Jezus mówi do CiebieW ramach podziękowania i wynagrodzenia długiej rozłąki, pierwszy po powrocie do pisania tekst będzie zaproszeniem do konkursu. Rozdam dwie książki „Jezus mówi do Ciebie – Dziennik i kalendarz 2017” inspirowany bestsellerowymi książkami Sary Young. Jak je otrzymać?

Do końca września br. napisz w komentarzu do tego tekstu odpowiedź na pytanie: „Co zrobić, żeby lepiej słyszeć głos Boga w codzienności?”. Na początku października wybiorę dwie odpowiedzi, a ich autorów nagrodzę książkami.

Słuchaj, co Jezus mówi do Ciebie

Słuchanie głosu Jezusa nie jest proste. Nawet jeśli masz Pismo Święte na półce, pewnie dobrze znasz trudności związane z czytaniem Słowa. Książka „Jezus mówi do Ciebie” i jej kontynuacje są dobrymi narzędziami do pokonywania barier oddzielających od czytania Biblii. Teksty Sary Young inspirowane Słowem Bożym są łatwą do przyswojenia formą przekazu wiadomości od Jezusa, który chce być przez nas słuchany.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Biblią, przeżywasz kolejne w swoim życiu nawrócenie lub chcesz wyrobić sobie nawyk codziennego czytania Pisma Świętego, książki z serii „Jezus mówi do Ciebie” mogą ułatwić Ci zrealizowanie tych celów.

Co ważne – Sarah Young jest protestantką, lecz jej książki posiadają Imprimatur, więc możesz sięgnąć po nie bez obaw o zgodę z nauką Kościoła Katolickiego. Daj się poprowadzić Słowu!