Sprawdź, czy twoje marzenia nie są zbyt małe

marzenia

Kolejne 5 minut rozwoju poświęć swoim planom na przyszłość. Sprawdź, o czym marzysz. I czy te marzenia czasem nie są… zbyt małe!

Inspiracja:

„Nie można osiągnąć więcej niż to, czego oczekujesz” Brian Tracy

Ćwiczenia:

1. Przyjrzyj się swoim marzeniom. Czy są tak wielkie, że wywołują w Tobie przerażenie? Jeśli nawet nie czujesz dreszczyku na plecach czy przypływu adrenaliny z pewnością są zbyt małe.

2. Popuść wodze fantazji i wyobraź sobie, że wszystko jest możliwe. Jeśli marzysz o znalezieniu pracy, czemu miałbyś nie chcieć zostać szefem dużego przedsiębiorstwa? Im większe cele sobie wyznaczysz, tym lepiej. Nawet jeśli zrealizujesz je w 15 procentach, to i tak osiągniesz więcej niż dążąc do realizacji maleńkich marzeń.

Skomentuj: Jakie marzenia miałeś do tej pory? Ogromne czy bardzo skromne?

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jak ogarnąćJagnaSisters92 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sisters92
Gość

Rzekłybyśmy, że średnie :) Być może faktycznie pokusimy się o rozmyślanie o tych dużych, i tak więcej uda nam się osiągnąć, niż w przypadku małych, czy średnich.

Jagna
Gość

Och, temat marzeń ostatnio do mnie przylgnął. I odkąd zaczęłam nad tym myśleć – moje marzenia urosły. A ja zakasałam rękawy i zabrałam się do pracy :)
P.S. Między innymi – stało się tak dzięki Twoim tekstom. Świetna robota ten blog – staram się wpadać tutaj regularnie :)

Jak ogarnąć
Gość

Dzięki, mam nadzieję, że nadal będę pomocny. :) I powodzenia w realizacji jak największych celów!