Uzdrowienie – jak je wyprosić? [+KONKURS]

Jedną z najczęstszych intencji modlitewnych jest uzdrowienie. Zabiegamy o nie dla nas, dla rodziny, polecanych nam osób. Jak je skutecznie wyprosić?

Uzdrowienie nie istnieje bez Jezusa

Nawet jeśli uzdrowienie staje się faktem dzięki medykamentom i wiedzy personelu medycznego, jest darem pochodzącym od Boga. Są jednak takie sytuacje, w których osiągnięcia ludzkości są niewystarczające. Wtedy łaska uzdrowienia może objawić się w sposób spektakularny i nie ma żadnej wątpliwości, że to modlitwa staje się narzędziem realizacji wspaniałych cudów.

W publikacji „Bądź uzdrowiony mocą Jezusa. Książka dla poszukujących źródła szczęścia” Bob Schuchts, katolicki terapeuta małżeński i rodzinny, wielokrotnie udowadnia, że uzdrowienie zawsze opiera się na spotkaniu z Jezusem. W argumentacji posługuje się nie tylko przykładami biblijnymi, ale także zaczerpniętymi z jego pracy zawodowej, w której często wykorzystuje charyzmat uzdrawiania.

uzdrowienieUsunąć przyczyny choroby

Ten poradnik, bogaty w świadectwa działania mocy Bożej w „realu”, kompleksowo podejmuje tematykę przyczyn wszelkich chorób. Są nimi grzechy (pierworodny, jak i te codzienne) oraz ich skutki – rany, które nam zadają i powstałe na ich bazie fałszywe lub grzeszne przekonania, blokujące drogę do uzdrowienia.

To często od lat budowane bastiony, które trzeba zburzyć, by uzyskać upragnione zdrowie. Dopiero tak kompleksowe podejście pozwala doświadczyć pełni Bożej łaski, która leczy ciało, psychikę i ducha.

„Bądź uzdrowiony mocą Jezusa” nie jest lekturą, którą czyta się z wypiekami na twarzy, choć ma kilka porywających fragmentów. Za to mocno skłania do refleksji. Wielokrotnie w trakcie czytania musiałem odłożyć książkę, by stanąć przed Bogiem na modlitwie z moimi zranieniami. Doprowadziła mnie do Jezusa, dzięki czemu moje uzdrowienie znów stało się pełniejsze.

Trzy książki dla poszukiwaczy źródła szczęścia

Jeśli też chciałbyś wyruszyć do źródeł zdrowia i szczęścia razem z przewodnikiem „Bądź uzdrowiony mocą Jezusa”, zachęcam cię gorąco do wzięcia udziału w mini-zabawie. Napisz w komentarzu pod tym tekstem twoją odpowiedź na pytanie: „Co to znaczy być uzdrowionym?” Odpowiedzi można zgłaszać (jeden komentarz na osobę) do 15 marca br. włącznie. Następnie nagrodzę książką autorów trzech wybranych przez mnie komentarzy (przy wyborze pod uwagę wezmę także oddane na nie głosy).

A ZATEM „CO TO ZNACZY BYĆ UZDROWIONYM”?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o