Zrób to samJak Zrobić Drzewko Z Cukierków?

Jak Zrobić Drzewko Z Cukierków?

Przez Redakcja

Aby stworzyć cukierkową choinkę, musisz użyć candy melts. Aby wykonać bezglutenowy przysmak, musisz upewnić się, że candy melts nie zawierają glutenu. Możesz zastąpić je patyczkami do precli lub innymi składnikami, które nie zawierają glutenu. Przed wykonaniem candy meltów powinieneś przeczytać etykietę, aby upewnić się, że składniki są bezglutenowe. Następnie będziesz potrzebował worka do pipetowania. Używając worka do pipetowania, nałóż zielone candy melts na patyczki do precli. Posyp je tęczowymi nonpareils i pozostaw na 10 minut przed podaniem.

Jeśli chcesz udekorować choinkę prostymi warstwami, możesz użyć prostych szpilek. W przypadku większego drzewka powinieneś użyć folii samoprzylepnej lub celofanu. Do dekoracji możesz też użyć jadalnego brokatu. Po zakończeniu pracy możesz ją wyeksponować na blacie. Możesz nawet dodać do drzewka wstążki i inne ozdoby. Istnieje wiele sposobów na udekorowanie cukierkowej choinki!

Innym rozwiązaniem jest użycie guzików i innych niedrogich przedmiotów do stworzenia choinki z laski cukrowej. Świetnie nadają się do stworzenia świątecznego wystroju i można je udekorować w dowolny sposób. Możesz nadać jej tradycyjny, klasyczny wygląd, używając czerwieni i bieli, lub bardziej współczesny, ostry wygląd. Tak czy inaczej, choinka z trzciny cukrowej będzie się wyróżniać w każdym wystroju.

Drzewka z cukierków są idealną dekoracją stołu i mogą być również prezentem. Ich wykonanie jest zabawne i wygląda wspaniale. Możesz nawet zaangażować w ten projekt swoje dzieci. To świetny sposób na zabawianie dzieci i zapewnienie im zajęcia w okresie świątecznym. A co najlepsze, są łatwe do wykonania i mogą służyć przez długi czas.

Do wykonania cukierkowego drzewka możesz użyć różnych rodzajów cukierków, aby je ozdobić. Możesz też użyć kolorowych kamyczków i trawy wielkanocnej do pokrycia gipsu paryskiego. Po ułożeniu cukierków możesz dodać wzór na czubku drzewka, używając farb akrylowych. Jeśli chcesz, możesz nawet pokryć ją bibułą. Upewnij się tylko, że drzewko jest dobrze umocowane, aby cukierki nie wypadły.

Cukierkowe drzewko może być stworzone na każdą okazję lub święto. Stanowi wspaniały element dekoracyjny na tematyczne przyjęcie lub stół. To także wspaniały prezent na urodziny lub święta. W przeciwieństwie do tradycyjnych kwiatów, cukierkowe drzewka nie zwiędną. Dodatkowo są jadalne.

Aby zrobić cukierkowe drzewko, będziesz potrzebował cukierków, które można uformować w drzewko. Wybierz gumowe dropsy w kolorach czerwonym, zielonym i miętowym. Następnie zrób kilka listków z nitek karmelu.

.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Oceń artykuł: Jak Zrobić Drzewko Z Cukierków?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy