NaprawaJak naprawić rozmazane zdjęcie?

Jak naprawić rozmazane zdjęcie?

Przez Redakcja

Jeśli zrobisz nieostre zdjęcie, możesz się zastanawiać, jak je naprawić. Czasami zdjęcie jest nieostre, ponieważ obiekt porusza się zbyt szybko lub zbyt mocno, co powoduje, że zdjęcie jest nieostre. Istnieją jednak sposoby, aby naprawić nieostre zdjęcia zrobione aparatem, niezależnie od przyczyny.

Aby naprawić nieostre zdjęcie zrobione aparatem, możesz zmienić niektóre ustawienia. Możesz użyć funkcji autofokusa, aby uniknąć nieostrych zdjęć. Ograniczy to rodzaj fotografii, którą możesz wykonywać, ale może też ułatwić rysowanie. Innym sposobem naprawienia nieostrego zdjęcia jest użycie narzędzia do edycji obrazu, takiego jak Photoshop.

Jeśli masz smartfon, możesz użyć aplikacji o nazwie Lumii do edycji swoich zdjęć. Ta aplikacja jest darmowa i ma wersję „Pro”, która pozwala tworzyć ustawienia wstępne i stosować efekty artystyczne. Możesz użyć tej aplikacji do poprawienia nieostrego zdjęcia, zmieniając jego jakość, kontrast i oświetlenie. Aplikacja jest dostępna do pobrania w App Store i Google Play.

Oceń artykuł: Jak naprawić rozmazane zdjęcie?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy