NaprawaJak naprawić swoje geny w 4 tygodnie?

Jak naprawić swoje geny w 4 tygodnie?

Przez Redakcja

Jeśli zastanawiasz się, jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie, odpowiedź jest prosta: musisz dostroić się do swoich genów. Nie jest to dieta jako taka, ale obejmuje dwutygodniowy program Soak and Scrub, który oczyści i zrównoważy twoje geny. Zauważysz, że Twoje ciało zacznie się zmieniać, kiedy zaczniesz zwracać uwagę na to, co mówią Ci Twoje geny.

Czyste geny to takie, które funkcjonują prawidłowo. To prawda, ale nie oznacza to, że brudne geny są przyczyną wszystkich twoich problemów zdrowotnych. Kilka rzeczy może przyczynić się do powstania brudnych genów, w tym Twój styl życia. Poniżej podajemy kilka wskazówek, które warto rozważyć. Po pierwsze, ustal, w jakim stopniu twoja dieta i styl życia przyczyniają się do zanieczyszczonego stanu twoich genów.

Zanieczyszczone geny mogą wpływać na dowolną liczbę schorzeń i cech. Możesz oczyścić jeden gen lub sto, ale proces jest podobny dla każdego z nich. Aby to zrobić, należy postępować zgodnie z zestawem protokołów, które zostały wyjaśnione w książce Brudne geny. Możesz je nieco zmodyfikować, by dostosować do swojej sytuacji. W ciągu pierwszych dwóch tygodni powinieneś dowiedzieć się, czego potrzebują twoje geny, żeby funkcjonować optymalnie.

Oceń artykuł: Jak naprawić swoje geny w 4 tygodnie?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy