Zrób to samJak Zrobić Aniołka Na Szydełku?

Jak Zrobić Aniołka Na Szydełku?

Przez Redakcja

Po tym, jak nauczysz się robić aniołka na szydełku, możesz dodać szczegóły, takie jak ręce i włosy. Możesz też dodać mały dzwoneczek pod spódniczką i wstążkę nad skrzydłami. Możesz też dodać pod spódniczkę stożek z papieru czerpanego, aby utrzymać jej kształt. Spódniczka jest najtrudniejszą częścią projektu, więc będziesz pracować w ciągłych rundach. Kiedy skończysz, będziesz chciał wypchać swojego aniołka miękką bawełnianą watą, aby nadać mu puszystości.

Pięciokrotny szydełkowy aniołek jest doskonałym rozmiarem na ozdobę stołu. Robi się go na okrągło, używając podwójnego szydełka i ściegów z przodu. Po zakończeniu pracy projekt jest ozdobiony wstążkami i perełkami. Jeśli nie wiesz, jak zacząć, obejrzyj ten film na YouTube, gdzie znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak zrobić aniołka na szydełku.

Aby rozpocząć ten projekt, będziesz potrzebować włóczki. Możesz kupić zestaw Lion Brand, który zawiera wszystkie włóczki potrzebne do wykonania projektu. Do zestawu dołączone są wydruki wzorów. W krótkim czasie zrobisz anioła. Z dumą podarujesz go swojej rodzinie i przyjaciołom jako dowód miłości i wdzięczności.

Oceń artykuł: Jak Zrobić Aniołka Na Szydełku?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy