Zrób to samJak Zrobić Bukiet Z Cukierków?

Jak Zrobić Bukiet Z Cukierków?

Przez Redakcja

Bukiet z cukierków możesz zrobić, używając pistoletu do kleju i szaszłyków do cukierków. Aby zrobić bukiet z cukierków, możesz użyć szaszłyków w różnych kolorach i o różnej długości. Następnie użyj zielonej taśmy florystycznej do owinięcia szaszłyków. Możesz też użyć grubych patyczków do lodów.

W bukiecie możesz też użyć różnych rodzajów cukierków. Na Walentynki możesz stworzyć bukiet z jabłek, który będzie doskonałym elementem dekoracyjnym. Na wierzchu bukietu możesz rozsypać płatki róż, aby nadać mu romantyczny wygląd. Innym sposobem na zrobienie bukietu z cukierków jest zrobienie bukietu z różnych rodzajów czekolady, w tym gumowych cukierków.

Możesz również zaprojektować bukiet z cukierków na przyjęcie urodzinowe. Na przykład, jeśli robisz bukiet z cukierków na urodziny dziecka, możesz udekorować go tak, aby pasował do motywu przewodniego. Do dekoracji środka użyj kubka z motywem Myszki Miki lub użyj 3 styropianowych kul jako wazonu. Możesz też zrobić bukiet w stylu zebry, używając wstążki z nadrukiem zebry.

W sklepach z artykułami dla rzemieślników możesz kupić materiały do wykonania bukietu z cukierków. Ważne jest jednak, aby sprawdzić ceny. Większość sklepów z rękodziełem zawyża ceny słodyczy, więc zakupy hurtowe mogą być bardziej opłacalne. Będziesz potrzebował od trzech do sześciu rodzajów cukierków, a większość z nich będzie zafoliowana. Możesz nawet zrobić bukiet z kaset VHS, wykorzystując starą kasetę wideo.

Bukiet z cukierków to doskonały pomysł na prezent. Można go wręczyć dowolnej osobie, w tym przyjaciołom i członkom rodziny. Może też służyć jako atrakcyjna dekoracja ślubna. Jeśli dajesz go w prezencie, pamiętaj o dołączeniu kartki, aby osoba obdarowana wiedziała, że o niej myślisz.

Kolejnym świetnym pomysłem na bukiet cukierków jest użycie wazonu. Duży wazon może posłużyć jako wazon. Możesz też użyć standardowej wielkości pudełka po cukierkach jako wazonu na bukiet. Jest to szybki i niedrogi sposób na stworzenie pięknego bukietu. A ponieważ cukierki są niedrogie, możesz użyć szpikulca do przymocowania kawałków cukierków.

Możesz też zrobić bukiet z cukierków z sercami lub amorkami. Możesz użyć gumowych misiów, lizaków, czekoladek w kształcie serca lub cukrowych ciasteczek. Aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, dodaj ręcznie wykonane zawieszki ze słodką wiadomością. Możesz nawet dodać swoją walentynkową wiadomość lub imię cukierka. Następnie przymocuj zawieszki za pomocą sznurka.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Oceń artykuł: Jak Zrobić Bukiet Z Cukierków?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy