Zrób to samJak Zrobic Stojak W Mc?

Jak Zrobic Stojak W Mc?

Przez Redakcja

W Minecrafcie możesz użyć patyków, aby zrobić stojak dla swojej zbroi. Przydadzą się one do pokazania zbroi lub jej przechowywania. Aby zrobić stojak, będziesz potrzebował dwóch kawałków drewna i gładkiej kamiennej płyty. Przedmioty te możesz znaleźć w strefie rzemiosła. Po zakończeniu tworzenia możesz przenieść stojak do swojego ekwipunku.

Stojak na zbroję możesz dostosować do swoich potrzeb, umieszczając na nim znaczniki NBT. Możesz też umieścić ją na ziemi, aby łatwo było ją odzyskać, kiedy będziesz jej potrzebował. Jeśli chcesz ją przenieść, możesz użyć łańcucha poleceń. Można to jednak zrobić tylko po oskryptowanej ścieżce. Ta metoda wymaga cierpliwości, ponieważ musisz używać skomplikowanych poleceń, aby zadziałała.

Poza tym stojaki na zbroje służą również jako ekspozycja dla twoich przedmiotów do noszenia. Możesz je wykorzystać w domu i wyeksponować. Dzięki temu nie będziesz musiał mieć skrzyni, a dodatkowo dodasz styl swojemu salonowi. Możesz nawet ustawić je w różnych pozach, aby je wyeksponować.

Zależnie od rodzaju noszonej przez ciebie zbroi, stojak może ją przechowywać i eksponować. Do wykonania stojaka można użyć również drewnianych desek. Innym materiałem potrzebnym do wykonania stojaka są kamienne płyty. Kamienne płyty można wykonać, umieszczając trzy kamienne bloki w rzędzie na stole do craftingu. Po zdobyciu kamiennej płyty i sześciu patyków będziesz mógł wykonać jeden stojak na zbroję.

Oceń artykuł: Jak Zrobic Stojak W Mc?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy