NaprawaSpłuczka geberit, jak naprawić?

Spłuczka geberit, jak naprawić?

Przez Redakcja

Aby naprawić spłuczkę Geberit, musisz najpierw zdjąć górną pokrywę, która zazwyczaj jest wykonana z płytki lub drewnianej płyty. Aby to zrobić, odkręć dwie śruby, które są do niej przymocowane i ściągnij pokrywę. Następnie musisz usunąć czarne klipsy, które mocują zawór spłukujący Geberit do korpusu spłuczki. Wyciągnij go i dokładnie umyj wszystko.

Przyczyną problemu może być uszkodzony zawór spłuczki. Zawór mógł się zaklinować i nie pozwala już na dopływ wody do łazienki. Innym problemem jest wadliwie działający syfon, który może oznaczać, że woda nie przepływa prawidłowo. Ten problem jest powszechny w toaletach Geberit i może uniemożliwić prawidłowe spłukiwanie toalety. Jeśli syfon jest uszkodzony, trzeba go wymienić.

Toaleta, która nie spłukuje, jest frustrująca i kłopotliwa. Czasami problem ten jest spowodowany wadliwie działającym zaworem syfonowym lub wadliwym zaworem odcinającym. Kiedy zawór syfonowy nie działa prawidłowo, woda stale wpływa do miski, tworząc zanieczyszczenia i uszkadzając uszczelkę. Na szczęście pakiet naprawczy syfonu Geberit może rozwiązać problem i przywrócić zdolność spłukiwania toalety.

Centrum serwisowe Geberit jest niezawodne i wydaje się być wydajne, ale naprawa była skomplikowana i mogła być wykonana przez pianistę koncertowego lub ginekologa. Musisz zmierzyć odległość między powierzchnią płytki a powierzchnią skrzynki i zaznaczyć ją filcową końcówką. Upewnij się, że prawidłowo ustawiłeś długość tłoka, bo inaczej będziesz miał przerywane spłukiwanie.

.

Oceń artykuł: Spłuczka geberit, jak naprawić?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy