NaprawaAwaria google jak naprawić?

Awaria google jak naprawić?

Przez Redakcja

Podczas korzystania z Google Chrome możesz od czasu do czasu doświadczyć awarii. Jeśli zauważysz, że problem ten występuje często, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest sprawdzenie ustawień przeglądarki. Przyczyną może być nadmiar kart i wiele programów działających w tle. Wyłącz lub usuń wszystkie rozszerzenia, które nie są potrzebne, i ponownie uruchom przeglądarkę. To powinno rozwiązać problem. Skorzystaj z tych wskazówek, aby naprawić awarie Google i przywrócić wydajność przeglądarki.

Jeśli używasz Google Chrome, możliwe, że problem został naprawiony przez nową aktualizację. W takim przypadku możesz sprawdzić najnowszą wersję, przechodząc do ustawień Chrome i klikając „O Google Chrome”. Jeśli nadal występują awarie, spróbuj zamknąć przeglądarkę na co najmniej 5 minut, a następnie otworzyć ją ponownie. Jeśli to nie rozwiąże problemu, spróbuj użyć innej przeglądarki, na przykład Microsoft Edge, która ma już poprawki do błędów.

Inną możliwą przyczyną zawieszania się Google Chrome są nieaktualne rozszerzenia. Czasami powodują one zawieszanie się przeglądarki i nie możesz jej poprawnie używać. Może się to również zdarzyć, gdy Twoje połączenie internetowe jest słabe. Na szczęście istnieje wiele sposobów rozwiązania tego problemu. Poniższe wskazówki pomogą Ci rozwiązać ten problem w krótkim czasie.

Spróbuj odinstalować lub zaktualizować niepotrzebne oprogramowanie. Jeśli to nie zadziała, uruchom ponownie przeglądarkę i sprawdź, czy to rozwiąże problem. Jeśli problem nadal występuje, możesz spróbować ponownie uruchomić Google Chrome i spróbować powoli przeglądać tę samą stronę internetową z wieloma kartami. Te kroki pomogą Ci naprawić awarie Google Chrome.

Jeśli powyższe rozwiązania nie zadziałają, być może będziesz musiał wyłączyć przyspieszenie sprzętowe w przeglądarce Chrome. Przełącz tę opcję i zmień opcję „Używaj przyspieszenia sprzętowego, kiedy to możliwe”. Jeśli to nie rozwiąże problemu, być może będziesz musiał przełączyć się na inny profil przeglądarki i wyłączyć akcelerację sprzętową. W przeciwnym razie nadal możesz napotkać poważne problemy.

Niektórzy użytkownicy donoszą, że odinstalowanie Chrome z komputera może rozwiązać problem. Pozwoli Ci to również usunąć wszelkie dane przeglądania, zakładki i historię w Google Chrome. Możesz też odinstalować Chrome, naciskając klawisze Windows + I na klawiaturze. Uważaj, aby nie odinstalować niewłaściwej wersji Chrome.

Innym sposobem na naprawienie awarii Google Chrome jest aktualizacja oprogramowania telefonu. Może to rozwiązać niektóre problemy związane z aplikacjami, w tym częste awarie. Jest to szczególnie skuteczne, jeśli używasz urządzenia mobilnego, takiego jak iPhone lub Android. Jeśli żadne z tych rozwiązań nie działa, spróbuj ponownie uruchomić urządzenie.

Oceń artykuł: Awaria google jak naprawić?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy