NaprawaJak naprawić klawiature zy?

Jak naprawić klawiature zy?

Przez Redakcja

Jeśli masz problemy z używaniem klawiatury zy, to są dwie częste przyczyny. Pierwszy problem leży zazwyczaj po stronie odbiornika. Jeśli tak jest, możesz spróbować odłączyć klawiaturę i spróbować ponownie. To powinno rozwiązać problem. Jeśli nie, możesz spróbować wymienić klawiaturę na nową.

Inny częsty problem dotyczy klawiszy 1, Q i A na klawiaturze. Jest to prosta naprawa, która polega na odłączeniu klawiatury i ponownym jej uruchomieniu. Następnie musisz otworzyć menedżera urządzeń w komputerze i wybrać Klawiatura. W ten sposób otworzysz narzędzie do rozwiązywania problemów z klawiaturą. Program rozwiązywania problemów poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Po zakończeniu rozwiązywania problemów uruchom ponownie komputer, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje.

Możesz także spróbować zmienić język komputera. Jeśli używasz języka polskiego (214) na swoim komputerze, możliwe, że Twoja klawiatura ma inny układ. Sposób zmiany układu klawiatury zależy od modelu komputera. Po zmianie języka na klawiaturze będzie można pisać albo w y, albo w z.

Oceń artykuł: Jak naprawić klawiature zy?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy