NaprawaJak naprawić spłuczkę podtynkową geberit?

Jak naprawić spłuczkę podtynkową geberit?

Przez Redakcja

Moja spłuczka podtynkowa Geberit ma mały wyciek, który zaczyna się pojawiać po napełnieniu jej wodą. Spłuczka ma szczelną pokrywę, do której trudno się dostać, a koszt jej naprawy to PS320. Na szczęście jest kilka sposobów na naprawienie tej przeciekającej toalety bez konieczności wyrywania ściany z łazienki. Po pierwsze, musisz zdjąć niebieską pokrywę. Następnie musisz wyjąć śrubę, która trzyma ją na miejscu. Następnie musisz wyczyścić pozostałe części.

Innym częstym problemem w toaletach Geberit jest nieszczelność zaworu spłukującego. Zawór spłukujący może się zużyć i stracić swoją krawędź lub może się zaklinować. Ważne jest, aby nie demontować spłuczki zbyt mocno, bo spowoduje to wyciek. Ponadto przycisk spłukujący może się zablokować. Na szczęście dzieje się tak zazwyczaj dopiero po kilku latach użytkowania.

Podwójna spłuczka Geberit Sigma50 Chrome została zaprojektowana do prefabrykacji i jest częścią linii Geberit Hygiene Solutions. Jest kompatybilna z toaletami Geberit oraz siłownikami i przyciskami spłukującymi serii Sigma. W połączeniu ze stelażem podtynkowym Geberit Duofix stanowi dobry wybór do instalacji podtynkowych w lekkich ścianach szkieletowych i podtynkowych o niepełnej wysokości. Toalety prysznicowe Geberit AquaClean są również wyposażone w podwójną płytę spłukującą Kappa.

Oceń artykuł: Jak naprawić spłuczkę podtynkową geberit?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy