Zrób to samJak Zrobić Piec Hutniczy W Minecraft?

Jak Zrobić Piec Hutniczy W Minecraft?

Przez Redakcja

Piec hutniczy to bardzo przydatne narzędzie w Minecrafcie. Jest to proste narzędzie rzemieślnicze, które zapewnia wiele korzyści, w tym gotowanie mięsa, przywracanie paska głodu i wytapianie rud. Wytwarza też węgiel drzewny, który jest przydatny w grze. Jednym z najwygodniejszych aspektów tego narzędzia jest to, że jest ono łatwe do wykonania. W rzeczywistości większość ludzi tworzy to narzędzie już pierwszego dnia przetrwania. Aby rozpocząć tworzenie pieca do wytapiania, umieść kamień brukowy na środku obszaru rzemiosła.

Następnie zbuduj trzy leje, aby uzyskać wymaganą ilość materiału do procesu wytapiania. Umieść jeden lej na górze pieca, a dwa kolejne po bokach. Powinieneś też umieścić łańcuch lejków pod piecem. Na koniec umieść dwa klocki na pierwszym rzędzie lejów i dodatkowy klocek po przekątnej po lewej stronie.

Możesz też stworzyć Wielki Piec, który jest potężniejszy od zwykłego pieca. Może on wytapiać przedmioty dwa razy szybciej niż zwykły piec. Ten typ pieca wymaga pięciu sztabek żelaza i trzech Gładkich Kamieni. Możesz umieścić ten typ pieca niemal w każdym miejscu w grze, a wytapia on przedmioty dwa razy szybciej niż zwykły piec.

Piec hutniczy wymaga pięciu sztabek żelaza, pieca i gładkich kamieni. Gładkie kamienie uzyskuje się, wydobywając kamienne bloki kilofem Jedwabny dotyk. Możesz też użyć pieca do wypalania bruku, aby uzyskać gładki kamień. Wielki piec to świetny sposób na zdobycie większej ilości żelaza, ale wymaga nieco więcej wysiłku.

Wielkie piece można też znaleźć w domach płatnerzy. Zmiana profesji na płatnerza pozwoli ci uzyskać dostęp do tych zasobów. Wielki piec przekształca również zużyte narzędzia w nowe. Jest to bardzo przydatne, gdy musisz szybko stworzyć żelazne przedmioty.

Wielki piec jest ulepszoną wersją zwykłego pieca. Wytapia kamienie i rudy, a także tworzy żelazne/złote narzędzia i zbroje. Jednak w przeciwieństwie do zwykłego pieca, wielki piec nie może gotować jedzenia, więc pamiętaj, aby mieć w pobliżu zwykły piec. Aby stworzyć wielki piec, musisz zebrać trzy gładkie kamienie i pięć sztabek żelaza. Po zebraniu tych materiałów będziesz mógł przeciągnąć wielki piec do magazynu.

Wielki piec wytapia przedmioty dwa razy szybciej niż zwykły piec. W przeciwieństwie do tradycyjnego pieca, wielki piec działa dwa razy szybciej, więc możesz go używać do szybszego tworzenia żelaznych pancerzy i narzędzi. Będziesz potrzebował także normalnego pieca, do którego wytworzenia wystarczy osiem kawałków kamienia brukowego.

Oceń artykuł: Jak Zrobić Piec Hutniczy W Minecraft?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy